Stanislav
Karkoszka

Vášnivý fotograf a kameraman

Natáčení

V pohybu je krása

Fotografování

Síla okamžiku navždy

Portréty

Reportáže

Těhu/Děti

Svatební

Svatební

Svatební

Portfolio

Výběr mých nejoblíbenějších fotografií

Gallery Module here

Proč Si Vybrat Mě

Věci Dělám Srdcem

A dělám je proto, protože mě baví.
Má práce je i mým koníčkem.

Individuální Ceny

Každá zakázka je o domluvě, Vašem přáním a zadání.
Nebojte se zeptat, určitě Vám nezruinuji peněženku.

Záleží Mi Na Klientech

Klienta mám na prvním místě. Během zpracování si ověřuji, zda jsou Vaše představy naplnovány.

Zaznamenám Vše

Nezaměřuji se pouze na určité téma a ani nestylizuji vše jak přes kopírák. Dokumentuji vše a mám rád nové výzvy.

Přijedu Kamkoli

Působím převážně v Praze a okolí, ale nemám problém dojet téměř kamkoli.

Časová Flexibilita

Pracuji ve dne, v noci, v týdnu i o víkendu.

Možnosti Tisku

Chcete výsledek nejen elektronicky, ale na papíře či v knize? Žádný problém!

Komunikace

Telefon, email a kontaktní formulář. Vpřípadě nedostupnosti se ozvu hned, jak to půjde.

Zálohuji I Po Zakázce

Po předání zakázky archivuji všechnu práci ještě po dobu dalších 6 měsíců.

Reference

Martina Ptáčková

Pečlivě odvedená práce, fotky jsou kvalitně zpracované a originální, spolehlivá domluva a organizace. S výsledkem jsem byla nadměrně spokojená. Při focení panuje pohodová a příjemná atmosféra. Focení jsem si nesmírně užila. Mohu jen doporučit!

Patrik Markes

Focení se Standou bylo super! Je vidět, že ví co dělá, má spoustu zajímavých nápadů, je kreativní. Těším se na naší další spolupráci.

Andy Pavelcová

Nádherné fotky plné atmosféry, parádní video z akce a rychlost, v jaké mi byly materiály dodány, vážně obdivuhodná!🙂Jen a jen doporučuji a doufám, že budeme spolupracovat nadále 😉

Lenka Petříková

Jednání s panem Standou bylo pružné a konstruktivní, rychle jsme se domluvili na termínu. Samotné focení bylo velmi příjemné, v přátelské atmosféře, pan Standa má fantazii, uměl nás naaranžovat do “scén” tak, abychom působili přirozeně, ale zároveň respektoval naše přiomínky a nápady. Na fotky jsme byli moc zvědaví a s výsledkem jsme maximálně spokojeni.

Adéla Hanzlíčková

Focení se Standou mě moc bavilo! Hlavně z něj vznikly fotky, na kterých se sama sobě líbím a to se moc často nestává 🙂 Je vidět, že ho práce moc baví, má pro ni velký cit a vždy se snaží najít nejlepší místo, výraz, pózu.. S úpravou fotek si krásně vyhrál. Maximální spokojenost! Doporučuji!

Denda Mikulova

Se Standou bylo focení uzasne. Byla to pro mě premiéra a trochu jsem bala. Ale byl miloucky, ochotný a vstřícný. Mohu jedině doporučit 🔝🔝🔝

Helena Křížová

Několikrát jsem ze Standou spolupracovala a byla jsem s ním naprosto spokojená.

Marcela Janouchová

Ke Standovi se pravidelně vracíme a můžeme určitě doporučit.

Petra Brhlíková

Standu jako fotografa můžu určitě jen doporučit. Focení bylo příjemné a zábavné. I přes málo času jsme nafotili spoustu fotek, ze kterých jsem nadšená. Úprava fotek se mi líbí. Stanislav komunikuje, poradí a popřípadě vyhoví vašemu přání.

Markéta Rubková

Jeho profesionální a přátelské jednání ve mě vyvolalo pocit, že se nemusím ničeho bát. Focení probíhalo s humorem, a skvělou náladou. Společnými silami jsme hledali ideální místo, dával si záležet, aby mi třeba nerostl strom z hlavy, hledal ideální světlo. V závěru poslal nádherné fotky, které jsem ani nečekala. Mohu jen doporučit!!! JE BÁJEČNÝ FOTOGRAF!!

Markéta Rubková

Jeho profesionální a přátelské jednání ve mě vyvolalo pocit, že se nemusím ničeho bát. Focení probíhalo s humorem, a skvělou náladou. Společnými silami jsme hledali ideální místo, dával si záležet, aby mi třeba nerostl strom z hlavy, hledal ideální světlo. V závěru poslal nádherné fotky, které jsem ani nečekala. Mohu jen doporučit!!! JE BÁJEČNÝ FOTOGRAF!!

Anna Marie Nováková

Z našeho pohledu zvládl zcela bravůrně práci s dětmi, která nebyla vždy zcela bezprblémová. Díky neskutečné trpělivosti a schopnosti zaujmout oba naše ,,andílky´´, vznikli hodnotné fotografie. Za nás rozhodně doporučujeme.

Lenka Lysenko

Děkuji moc za hezkou práci, všechno bylo kvalitně, rychle i tak jak toho chtěla já. 🙂Ted mám super foto a video se své narozeninové party 🙂 Všem doporučím Stanislava jako kvalitního fotografa.

Lucie

Standa je profík a moc jsem se s ním bavila. Doporučuji.

Aneta Šedá

Pan Standa nám fotil svatbu, dcerku, rodinné fotografie a tím to určitě nekončí 🙂 Za vše moc děkujeme a těšíme se na další focení.

Xenie Kirsanova

Moc pohodlná prace v průběhu focení, zajímavý postup a kreativní nápady! Míla atmosféra a maximální spokojenost s výsledky! Určitě doporučuju každemu,kdo chcí dostat šikovné fotky a k tomu ještě skvělou náladu!

Klárka Holubetzová

Skvělá domluva, skvělý fotograf a úžasné fotky. Určitě doporučuji. 🙂

Dominika Horská

Perfektní fotograf, kterého mohu jen doporučit! Naprostá spokojenost s výsledkem a i s celým průběhem fotografování. Profesionalita a kreativní přístup skvěle vystihuje tohoto fotografa.

Jana Rohánková

Standa je opravdu pan fotograf 🙂 focení s nim jsem si maximálně užila 🙂 a určitě doporučuji dalším, kteří o focení uvažují.

Petra Rosická

Domluva, focení i výsledné fotky parádní. Rozhodně příjemná spolupráce 🙂

Petra Grünwaldová

Můžeme jako fotografa doporučit 🙂

Tereza Bretingerová

Od Standy jsme čekali jenom to nejlepší, což jsme taky dostali 🙂. Moc děkujeme.

O Mně

Fotografování a natáčení bylo vždy mým koníčkem. Aktivně se obojím zabývám již 7. rokem. Nejdříve jsem začal natáčet malou sportovní kamerou, poté jsem si koupil svoji první zrcadlovku, kterou jsem dlouho nedal z ruky. Své služby realizuji převážně v Praze a ve Středočeském kraji. Snažím se od ostatních odlišit, udělat z každého fotografování nezapomenutelnou událost, aby během focení také panovala dobrá nálada a jakýkoliv strach z fotoaparátu rychle zmizel.